• TERAPIA  LOGOPEDYCZNA  DLA UCZNIÓW

Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile

Terapia w szkole to przyjemne, ale żmudne ćwiczenia źle układających się języków, warg i policzków. Już teraz możecie sprawdzić jak wymawia niektóre wyrazy Wasza pociecha.

W samodzielnym rozpoznaniu ewentualnych wad wymowy u Państwa dziecka pomoże dostępny w sprzedaży film pt. "Igraszki logopedyczne Smoka Szczepana".
        W razie potrzeby,na dwóch płytach DVD znajdziecie Państwo skuteczny program terapeutyczny, filmowy przewodnik po świecie głosek syczących (s, z, c, dz), szumiących (sz, ż, cz, dż) i głosce ,,r" w etapach:
        I - Etapy rozwoju mowy
        II - Test Smoka Szczepana
        III - IGRASZKI Smoka Szczepana
        IV - Igraszki z całymi słowami.

IGRASZKI LOGOPEDYCZNE SMOKA SZCZEPANA. Film logopedyczny dla dzieci
        i  rodziców
        2x DVD (118 minut) można zamówić:
        www.smokszczepan.pl
        film@smokszczepan.pl
        tel./faks 032 765 40 55
        W szkole, czeka na Państwa dziecko świetnie wyposażony gabinet w pomoce dydaktyczne, gry planszowe, układanki, logopedyczne programy multimedialne. Uczniowie chętnie uczą się bawiąc przy komputerze. Nawet ćwiczenia oddechowe są wielką frajdą.